Giriş Yap Kayıt Ol
Başkan Tollu Camilere hizmete devam ediyor | Mersin Firma Adresleri
Başkan Tollu Camilere hizmete devam ediyor

 

                       Başkan Tollu Cami'lere  hizmete devam ediyor.

      Erdemli Belediyesi, ibadethanelere katkı sağlamaya devam ediyor. Belediye ekipleri camilerin bahçelerinde peyzaj ve çevre düzenlemeleri yaparken bir yandan da parkeyle donatıyor. İlçe genelinin yanı sıra kırsal alanlardaki camilere de hizmet götüren Erdemli Belediyesi, Fakılı Mahallesi Cami’sinin eksikliklerinin giderilmesi adına çalışma yaptı.

     İlçe genelinde ve kırsal alanlarda bulunan ibadethanelere yönelik yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Fakılı Mahallesi Cami’nin bahçesini parkeyle donattıklarını ve çevresinde ise peyzaj çalışması gerçekleştirdiklerini kaydetti. Camilerin medeniyetimizin kalbi olduğuna vurgu yapan Başkan Tollu, ibadet bilinciyle hizmet ettiklerini söyleyerek, hizmetleri istisnasız uygulamaya devam ettiklerini belirtti. Tollu, açıklamasında, “Belediye ekiplerimiz Fakılı Mahallesi’nde bulunan Cami’mizde parke çalışması ve bahçesinde peyzaj çalışmalarını sürdürüyor. Bu hizmetin hiçbir maddi menfaat amacı yoktur. Biz bu hizmeti Allah’ın rızasını kazanmak için yapıyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyeti de bizim için bir onurdur” diye konuştu.

                          MUHTAR YANAR’DAN BAŞKAN TOLLU’YA TEŞEKKÜR

     Konuyla ilgili açıklama yapan Fakılı mahalle muhtarı Fuat Yanar”  Belediye’mizin Cami ve mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Tollu’ya teşekkür ederken, belediye çalışmalarından duydukları memnuniyetlerini dile getirdi.”

 

 

Reklam Alanı

269 kez görüntülendi. / 17-12-2019 tarihinde eklendi.