Giriş Yap Kayıt Ol
Kurumsal | Mersin Firma Adresleri

MİSYONUMUZ

              Mersin’i çok iyi tanıyan ve birbirinden farklı televizyon, radyo, gazete, dergi, ajans, web yazılım ve haber sitelerinde çalışmış ve kendi branşlarında profesyonel olan çok değerli ekip arkadaşlarımızla bir araya gelerek Mersin’e bir değer katmak adına Mersin’de bir ilke imza atıyoruz.

              Yüz yüze görüşerek Mersin’deki tüm firmaları mersinfirmaadresleri.com web kataloğuna dahil edip, firmaların biz de Mersin’deyiz ve varız diyerek, firmalar arasındaki etkileşimi kolaylaştırmak, firmaların verdiği hizmetleri halka tanıtmak ve sunmak öncelikli amacımız olup, firmalarımızın haberlerini , röportajlarını, ilanlarını, detaylı bilgilerini, projelerini amaç ve hedeflerini sitemizden yayınlayıp kendilerine daha kolay ulaşılması için, tüm sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanarak bol bol paylaşımlarda bulunarak geniş kitlelere ulaşılması noktasında gücümüze her gün ek direnç katarak profesyonel ekibimizle çalışmaya devam ediyoruz.

              Mutluyuz ve hep beraber tüm Mersin ile mutlu olacağız. Orijinal projelerimiz var uygulamaya ve geliştirmeye devam edeceğiz.