Giriş Yap Kayıt Ol
Bir insan, 2 mecliste farklı kişi | Mersin Firma Adresleri
Bir insan, 2 mecliste farklı kişi

                   
                              Bir insan, 2 mecliste farklı kişi 
     
        T.C’nin kurum ve kuruluşlarının yetkili olduğu alanlar kanun, tüzük ve yönetmeliklerle belirlenmiştir.   
 
    ... 
 
      AK Parti Akdeniz Belediyesi ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Zafer Şahin Özturan, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin meclis toplantılarında her söz hakkı aldığında Başkan Seçer’e şu şu eksikler var bunların giderilmesi için bir muhtar veya vatandaşların selamını getirdim deyip Büyükşehir’in bu konuda yardımcı olmasını istemektedir.  
 
      Bir Meclis Üyesi, özellikle şehrin eksikliklerinin giderilmesi için çalışmıyorsa, Belediyenin sorumluluk alanı bile değilken halkın refahı için çaba gösteriyorsa helal olsun demekten başka bir şey söylenmez.  
 
      Fakat özellikle meclis üyesi olduğu Akdeniz Belediyesi hem kendi partisinin belediyesi olmasına rağmen meclis toplantılarında ağzından bir tek ses çıkmayan Zafer Şahin Özturan, Akdeniz Belediyesi sınırlarından vatandaşların ve Hebilli Muhtarı’nın selamını getirmiyor, vatandaşların isteklerini iletmiyor Akdeniz Belediyesi başkanına.   
 
     Acaba Beraber çalıştığı aynı zamanda aynı partili başkanla konuşmuyor mu!  
 
      Belki sorun yok diyeceğim ama sorun yoksa Akdeniz sınırlarından neden tüm bu selamları Büyükşehir’e getiriyor diye de düşünmeden edemiyorum.  
...
     
   

Reklam Alanı

78 kez görüntülendi.
15-01-2023 tarihinde yayınlandı.