Giriş Yap Kayıt Ol
İFTİRA VE MAĞDURİYET YARATMA… | Mersin Firma Adresleri
İFTİRA VE MAĞDURİYET YARATMA…

 

                           İFTİRA VE MAĞDURİYET YARATMA…         Allah’ım sen hepimizi belalardan, musibetlerden, iftiralardan, yalancılardan koru…


     ...


 Bedrettin Gündeş’i tanımayanların algıyla yaratılan önyargıları, kaos ortamından fayda sağlayanların çıkarcı düşünceleri, kalemini kiralayan bazı medya savurganlarının bakışları farklı olabilir.


      ....


     Neyse ki, ülkemizin adil hukukçuları da var. Bedrettin Gündeş tahliye oldu. Hepimizin gözü aydın.

     Çünkü Bedrettin Gündeş, Mersin için bir değer, bir insan canlısı, merhametli, ayrımcılık yapmayan bir dünya insanıdır.

 
       Mersin hepimizin koruması gereken güzide bir şehir. Kim taş üstüne taş bırakırsa başımızın üstünde yeri var. Toroslar’ da Adsız Afşin, Mezitli’de Neşet Tarhan halkın beğenisini almış gözüküyor. Halk hizmet edenleri tekrar seçer ve baş tacı eder. Vahap Seçer, bazı siyaset cambazlarının dışında her kesim tarafından beğenilen bir lider konumunda. Seçer’ in aklında sadece Mersin’e hizmet var.

       Hükümetin hizmetleri de yok değil, yakında onlarda faaliyete girdiğinde Allah’ım Mersin’i esirgesin, gerçekten çok iyi bir yere gelebilir. Çok gecikmesine rağmen Çukurova havaalanı bile tek başına Mersin’i ihya edecek.

      Tekrar aramıza, Mersin’e hoş geldin Bedrettin Gündeş. Adalet bir gün gelir herkese lazım olur. Adaletten şaşmamak lazım.

   .....

    http://mersinsiyasetyonetimi.com/Detay/Yazar-Haber/14448/iftira-ve-magduriyet-yaratma.aspx

 

 

 

Reklam Alanı

89 kez görüntülendi.
21-06-2023 tarihinde yayınlandı.